Ładowanie...

WORPAK

Producent opakowań foliowych

WORPAK

Przedsiębiorstwo Worpak to wszystko czego potrzebujesz w zakresie produktów z folii PE (polietylenowej) folia, worki, kaptury, przekładki. Znajdziesz u nas też torebki, taśmy, stretch, tekturowe pudełka czy kartony. Ciągle się rozwijamy i podnosimy jakość naszych produktów, rozszerzamy wachlarz oferty i rozbudowujemy park maszynowy, tak by zwiększyć wydajność i produktywność naszej firmy. Wyroby wykonujemy z folii: LDPE, HDPE, MDPE, PP lub regranulatu LDPE. Dzięki naszym produktom możesz zabezpieczyć/ochronić/zapakować każdą rzecz, dzięki ich niezwykłej wytrzymałości i trwałości.
     W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości co do wyboru, chętnie dzielimy się długoletnim doświadczeniem – pomagamy wybierać naszym klientom produkty, które w pełni ich usatysfakcjonują i zadowolą. Profesjonalna obsługa firmy Worpak przekłada się także na szybkie realizacje zamówień i możliwość dostaw na wskazane miejsce (posiadamy własną flotę). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, zainteresowanie oraz zadowolenie z zakupionych produktów.
     Z naszych usług korzysta już setki zadowolonych klientów – są wśród nich odbiorcy indywidualni, średnie firmy jak i duże przedsiębiorstwa!

Kontakt

Telefon/Fax.
+32 763 73 67
Michał Kędzierski
kom. 602 88 44 85
Adres
41-250 Czeladź
ul. 35 Lecia PRL 22c/41
Produkcja i Handel:
ul. Wojkowicka 11